תינוק לילה אור ירח כוכב מקרן סיבוב ורדים צבעוני אורות כוכב דפוסים ייחודי לילדים תינוק מתנות כוכבים
  • משופץ

תינוק לילה אור ירח כוכב מקרן סיבוב ורדים צבעוני אורות כוכב דפוסים ייחודי לילדים תינוק מתנות כוכבים

ILS 82.20

קיים
במחסן.

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

קל לתפעול : שלוש?מתג מיקום אינו קשור, אתה יכול לשלוט באופן חופשי את מצב שאתה רוצה סוללה אספקת חשמל : או 4 פעמים סוללה אספקת חשמל (לא כלול), ולא יכול להיות מופעל באותו זמן. טוב עיצוב : הצורה של ורדים, אורות צבעוניים, וכוכב דפוסים יהיה לפרש את רומנטי שמי זרועי הכוכבים בשבילך. פעולה פשוטה : לספק לך יפה שמי זרועי הכוכבים. אמינות גבוהה : ייצור מקצועי, ביצועים יציבים ואמינות גבוהה. הוא מותג מוצרים ביתיים עם היסטוריה של יותר מעשר שנים, המתמקד באספקת מוצרים ביתיים באיכות גבוהה עם ביצועי עלות גבוהה לציבור. מי ייתן וחיים מאושרים יהיו איתך!מפרט : סוג פריט : שמי זרועי הכוכבים הקרנת מנורה חומר : שרירי בטן צבע : כמוצג בתמונה גודל : כ.9 אינץ ' משקל : כ. 350 גרם מתח : 5 וולטספק כוח : חיבור או 4 סוללות (לא כלול) הוראות שימוש : כפתור ג הוא לשלוט במתג הסיבוב (לחץ פעם אחת כדי להפעיל את הסיבוב, ואז לחץ כדי לכבות)כפתור ב ' הוא מתג צבע האור (הצבע שונה בכל פעם שאתה לוחץ עליו, הרצף הוא : כחול, אדום, ירוק, כחול-אדום, ירוק-ירוק, כחול-ירוק, אדום, כחול-ירוק, אדום, כחול-ירוק להפעיל, ולאחר מכן לחץ שוב כדי לכבות), את לילה אור מצב אור הוא חם צהוב אור, לאחר הפעלת כיסוי, זה הוא את קטן לילה אור מצב.

Item type:
Starry Sky Projection Lamp
Material:
ABS
Color:
As picture shown
Size:
Approx. 12.5x12.5cm/4.9x4.9in
Weight:
Approx. 350g
Voltage:
5V
Power supply:
USB connection or 4 x AAA batteries (not included)
Instructions for use:
C button is to control the rotation switch (press once to turn on the rotation, then press to turn off):
Button B is the light color switch (the color is different each time you press it, the sequence is:
blue, red, green, blue-red, green-red, blue-green, blue-green-red, blue-green-red alternately, press the 9th time to turn off)
The A button is the night light mode switch (press once to turn on, then press again to turn off), the night light mode light is warm yellow light, after turning on the cover, it is the small night light mode. :
Package List:
1 x Lampshade :
1 x Instruction :