שואב ואקום כף יד של Valink, 3 ב 1 נטען ואקום ברכב נטען אלחוטי, למכונית ביתית מיני ניידת רטובה יבש כפול
  • משופץ

שואב ואקום כף יד של Valink, 3 ב 1 נטען ואקום ברכב נטען אלחוטי, למכונית ביתית מיני ניידת רטובה יבש כפול

ILS 59.00

קיים
במחסן.

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 שואב אבק של Handheld - שמור על המכונית והבית ללא רבב! : שואב האבק החכם האלחוטי שלנו הוא הכלי המושלם לניקוי המכונית והבית! הסרת לכלוך ואבק הופכת לסופר קלה ומהירה!. הוא משתמש במנוע סופר עם יניקה חזקה . שואב אבק של Handheld - אלחוטי ונייד : שואב אבק מיני כף יד עם עיצוב אלחוטי ונייד, והוא ואקום קל משקל, הוא נוח מאוד לשימוש, והיד שלך לעולם לא תרגיש עייף כשאתה משתמש בו כדי להתמודד עם שטיחים, ספה או מכונית. שואב אבק של Whandheld - הוא יכול לספוג את הידי הפסולת במקלדת. פירורי לחם על המקלדת, שאריות אוכל, שאריות נייר, אבק, שאריות גומי, פריטים קטנים כמו גרגירים מנוקדים בצורה מושלמת . שואב אבק -יד -מושם - מופעל על ידי USB - שואב אבק מקלדת זה יכול להיות מחובר ישירות ליציאת ה- USB ללא צורך לאספקת חשמל חיצונית. נייד וקטן, יכול לשמש למחשבים, שולחנות עבודה ומחשבים אישיים . שואב אבק של Handheld - שמור על המכונית והבית שלך ללא רבב! : שואב האבק החכם האלחוטי שלנו הוא הכלי המושלם לניקוי המכונית והבית! הסרת לכלוך ואבק הופכת לסופר קלה ומהירה!. הוא משתמש במנוע סופר עם יניקה חזקה . שואב אבק של Handheld - אלחוטי ונייד : שואב אבק מיני כף יד עם עיצוב אלחוטי ונייד, והוא ואקום קל משקל, הוא נוח מאוד לשימוש, והיד שלך לעולם לא תרגיש עייף כשאתה משתמש בו כדי להתמודד עם שטיחים, ספה או מכונית. שואב אבק של Whandheld - הוא יכול לספוג את הידי הפסולת במקלדת. פירורי לחם על המקלדת, שאריות אוכל, שאריות נייר, אבק, שאריות גומי, פריטים קטנים כמו גרגירים מנוקדים בצורה מושלמת . שואב אבק -יד -מושם - מופעל על ידי USB - שואב אבק מקלדת זה יכול להיות מחובר ישירות ליציאת ה- USB ללא צורך לאספקת חשמל חיצונית.

Features:
1.Keep your car and home spotless! :
Our cordless smart vacuum cleaner is the perfect tool to clean your car and home ! Removing dirt and dust becomes super easy and fast!
2.Powerful suction:
This car vacuum rechargeable can achieve the fastest cleaning and easily remove pet hair, dust, debris and more. It uses a super motor with strong suction.
3.Wireless and portable:
mini handheld vacuum cleaner with cordless, portable design, and it is a lightweight vacuum, it is very convenient to use, and your hand will never feel tired when you use it to handle carpets, sofa or car4. It can absorb the waste hiddens on the keyboard. Bread crumbs on the keyboard, food leftovers, paper scraps, dust, rubber residues, small items such as granules perfectly cleaned.
5.USB Powered - This keyboard vacuum cleaner can be connected directly to the USB port without the need for external power supply. Portable and small, can be used for computers, desktops and PCs.:
Notice:
1.Actual color may be slightly different from the image due to different light effect:
2.Please allow 1-3cm deviation due to manual measurement:
Description:
Material:
ABS+PP
Power:
120W
Suction:
5300PA
Size:
340 * 155MM
Package List:
1 Set Handheld Vacuum Cleaner :